///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21614
تاریخ انتشار : چ, 1394/08/27 - 10:32
فرمانده سپاه پارس آباد از افتتاح نمایشگاه و فروشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی، هم‌زمان با آغاز هفته بسیج با حضور شهرهاي بيله سوار و اصلاندوز در پارس آباد خبرداد.

سرگرد مطلب شاهي امروز در گفتگو با خبرنگار آران مغان با اشاره به اینکه نمایشگاه اقتصاد مقاومتی حاصل زحمات بسیجیان در عرصه بسیج سازندگی و موسسه نگارنصر استان اردبیل بوده که در معرض دید عموم مردم قرار می‌گیرد، اظهار داشت: این نمایشگاه و فروشگاه در راستای اشتغال‌زایی و طرح‌های اقتصاد مقاومتی برپا می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه بسیجیان با حداقل امکانات و تجهیزات طرح‌های خود را در اقتصاد مقاومتی اجرایی می‌کنند، گفت: محصولات این نمایشگاه با قیمت مناسب به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با بيان اينكه در اين نمايشگاه علاوه بر پارس آباد، شهرهاي بيله سوار و اصلاندوز نيز محصولات اقتصاد مقاومتي خود را در معرض ديد عموم قرار خواهند داد، افزود: نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی پارس آباد همزمان با هفته بسيج به صورت مشترک با شهرهاي بيله سوار و اصلاندوز در محل نمايشگاه دائمي واقع در سينما انقلاب پارس آباد برپا می شود.

 

شاهي ادامه داد: این نمایشگاه برای معرفی و ارائه محصولات فعالان اقتصاد مقاومتی شهرستان در حوزه پرورش ماکیان شامل بلدرچین، مرغ، تولید عسل، پرورش قارچ، صنایع دستی و صنایع تبدیلی برگزار می شود.

 

وي با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون از 120 طرح اقتصاد مقاومتی و صنايع تبديلي بسیجیان توسط بسیج سازندگی حمایت‌شده است، بيان كرد: بسیجیان با دریافت تسهیلات طرح‌های اقتصاد مقاومتی را در حوزه‌های مختلف اجرایی می‌کنند.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با بیان 80 درصد این اعتبارات توسط بسیجیان جذب شده تا زمینه اشتغالزایی بیش از نفر 200 نفر فراهم آید، تصريح كرد: تلاش ما بر این است تا بتوانیم بیشتر این طرح‌های اقتصاد مقاومتی را عملیاتی و اجرایی کنیم.

 

شاهي خاطر نشان كرد: ما در 24 عرصه تسهیلاتی در قالب اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به متقاضیان برای ایجاد فرصت‌های اشتغال پرداخت کرده ایم که رقم پرداختی حدود 3 میلیارد تومان بوده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر