نظرسنجی

عمده ترین منبع اطلاع از اخبار برای شما کدام مورد است؟


تازه ترین مطالب

  

مصاحبه و گفتگو

از طراحي خودكار 3 متري تا ساخت مجسمه بي بي؛
خاطره علي نسب
دبير شوراي فرهنگ عمومي پارس آباد:
مرتضي بري
قدیمی ترین مسجد پارس آباد ميعادگاه عاشقان الهي؛
مرتضي بري


اخبار مهم

گامی بلند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی؛
یک جوان اهل اسلام آباد مغان با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی سپاه توانست برای اولین بار در استان اردبیل ماهیان خاویاری در این شهر پرورش دهد.
سخنگوی قوه قضائیه:
سخنگوی قوه قضائیه گفت: بسیاری از فشارهای کنونی به قوه قضائیه به علت مبارزه با مفسدان دانه‌درشت و یقه‌سفیدها و کسانی است که قدرت و ثروت را باهم آمیخته‌اند.


اخبار ویژه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس‌آباد از برگزاري هفدهمین جشنواره تئاتر فجر مغان با محوریت کارگاه‌های آموزشی برای گروه‌های شرکت‌کننده و اجرای تئاتر در اين شهرستان خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی پارس آباد گفت: نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی «نقشه ی نقش بر آب» در این شهرستان مشخص شدند.
هنرمند وارونه نویس پارس آبادی با نوشتن درخواستي وارونه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان پارس آباد، رئیس و کارکنان این اداره را شگفت زده کرد.
کارگاه آموزشی خبر نویسی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری خانه مطبوعات استان اردبیل در شهرستان پارس آباد برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی پارس آباد از برگزاری مسابقه کتابخوانی از محتوای کتاب «نقشه‌ی‌ نقش بر آب» به مناسبت حماسه 9 دی در این شهرستان خبر داد.


نظرات شما