ثبت نام در دانشکده سما پارس آباد

///تازه ترین مطالب

  


اخبار مهم

در پی اعتراض تعدادی از کارگران و پیمانکاران شهرداری پارس آباد در جهت مطالبه حق و حقوق و معوقات خود،رئیس کل دادگستری استان اردبیل از نزدیک با کارگران و پیمانکاران معترض دیدار کرد.
تردد آزادانه خودروهای بی‌پلاک شخصی در خیابان‌های شهر پارس آباد مغان این روزها نگرانی‌هایی را برای شهروندان به وجود آورده است.


اخبار ویژه

خبر بد برای اهالی فرهنگ و هنر؛
شهرام رضایی کاریکاتوریست معروف اردبیلی و یکی از چهره‌های برتر بین‌المللی این رشته هنری در جریان تصادف رانندگی در جاده مشگین‌شهر - اردبیل جان باخت.
عضو کودک مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پارس آباد دیپلم افتخار مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی «مونتانا» کشور بلغارستان در سال ۲۰۱۸ را از آن خود كرد.
بعد از آتش سوزی که 12 اردیبهشت ماه ۹۸ در بخشی از سینما انقلاب پارس آباد رخ داد، دیگر از اوضاع و احوال این مجموعه فرهنگی خبری در دست نیست.
4 الي 10 مرداد ماه جاري؛
دبیر ستاد پاسداشت هفته استان اردبیل از برگزاری شب های فرهنگی شهرستان های اردبیل با هدف معرفی قابلیت و آیین و آداب و رسوم آن شهرستان خبر داد.
سرپرست اداره میراث‌ فرهنگی شهرستان پارس‌آباد از برگزاری کلاس‌های رایگان صنایع‌دستی در رشته‌های مختلف در این شهرستان خبر داد.