تازه ترین مطالب

  


اخبار مهم

ئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی استان اردبیل از افزایش کشت خشخاش در استان خبرداد و گفت: در این ارتباط 23 نفر که بطور مخفیانه اقدام به کشت خشخاش کرده بودند دستگیر شدند.
آخرین روز بررسی صلاحیت «وزرای پیشنهادی دولت»
مجلس شورای اسلامی پس از ۵ روز بحث و بررسی برنامه وزیران پیشنهادی، امروز برای وزیران رأی‌گیری کرد و سرانجام کابینه دوازدهم با رأی اعتماد نمایندگان مجلس به ۱۶ وزیر تشکیل شد.


اخبار ویژه

فرماندار شهرستان پارس‌آباد خبر داد
فرماندار پارس آباد مغان از افتتاح 64 پروژه مختلف عمرانی، اقتصادی و فرهنگي در هفته دولت در این شهرستان خبر داد.
افزایش تردیدها نسبت به توان علمی‌مسعود کرباسیان

زندگی و زمانه اخوان کرباسیان  در سیستم مدیریت اقتصادی کشور ما بی‌همتا نیست، بسیارند خانواده‌های که دو یا چند عضو از آنها در مناصب بالای مدیریتی مشغول به کار هستند، آخرین مورد از این سنخ خاندان،عراقچی‌ها بودند.

هفتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مردادماه سال جاری همانند ماه های گذشته به ازاء هرنفر 455/000 ریال واریز خواهد شد.
مسوولان استان اردبیل شفاف سازی کنند؛
آذربایجان غربی در حالي اقدام به برداشت چند برابری حق آبه از رودخانه ارس کرده است که این سوال پيش مي آيد كه آیا میزان حق آبه مغان از رودخانه مرزي ارس كاهش يافته است؟

شهرستان مرزی پارس آباد مغان با دارا بودن بیش از 2 هزار هکتار درختان میوه در حالي سالانه افزون بر 10 هزار تن محصول توسط باغداران بخش خصوصی تولید می کند كه با وجود این ظرفیت این شهرستان مرزی از نبود صنایع تبدیلی رنج می برد.
 نظرات شما