ثبت نام در دانشکده سما پارس آباد

///تازه ترین مطالب

  


اخبار مهم

در پی اعتراض تعدادی از کارگران و پیمانکاران شهرداری پارس آباد در جهت مطالبه حق و حقوق و معوقات خود،رئیس کل دادگستری استان اردبیل از نزدیک با کارگران و پیمانکاران معترض دیدار کرد.
تردد آزادانه خودروهای بی‌پلاک شخصی در خیابان‌های شهر پارس آباد مغان این روزها نگرانی‌هایی را برای شهروندان به وجود آورده است.


اخبار ویژه

امسال در 3 هزار 300 هکتار از اراضی شهرستان پارس آباد مغان، محصول گوجه فرنگی کشت شده است و پیش بینی می شود 128 هزار تن از این محصول برداشت شود.
معاون امور عمرانی استانداری اردبیل خبر داد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل از تامین اعتبار پروژه چهار خطه پارس آباد - سربند از محل اعتبارات ملی خبر داد.
برای نخستين بار؛
براي اولين بار قطعات و تجهيزات يكي از بزرگترین کارخانه هاي روغن کشی کشور وارد شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان در شهرستان پارس آباد شد.

این روزها برداشت میوه‌های تابستانی مانند شلیل به عنوان یکی از میوه‌های پرفروش تابستان در حالی در شمال استان اردبیل شروع شده است که برخی مشکلات از جمله نبود آب در رودخانه دره‌رود و کم‌آبی‌های تابستانه باغداران را با مشکل مواجه کرده است.

استاندار اردبیل گفت: اتصال خط ریلی اردبیل به پارس‌آباد و همچنین جمهوری آذربایجان، اردبیل را به بارانداز ریلی تبدیل خواهد کرد.