///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30085
تاریخ انتشار: ج, 1397/05/12 - 18:37
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با بیان این که خبرنگاران رسالت سنگینی بردوش دارند، گفت: روز خبرنگار فرصتی مناسب برای یادآوری رسالت خطیر خبرنگاری است.

سرهنگ پاسدار حسن نوري در آستانه فرا رسيدن 17 مرداد، سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار در گفت وگو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: خبرنگاری رسالت سنگینی است که بر دوش خبرنگاران است.

 

وي با بیان این که روز خبرنگار فرصتی مناسب برای یادآوری رسالت خطیر خبرنگاری است، افزود: اين روز فرصتی مناسب برای قدردانی از فداکاری شهید صارمی و دیگر شهدای خبرنگار دوران دفاع مقدس و قلم به دستان امروز جامعه است.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با بیان اینکه خبرنگاران باید مشکلات جامعه را واقع‌بینانه بدون بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی پوشش دهند، متذکر شد: خوشبختانه در پارس آباد شاهد رشد کمی و کیفی خبرنگاران در بخش‌های مختلف بوده‌ایم که جا دارد از تمام زحمت‌کشان این عرصه تقدیر و تشکر کنیم.

 

نوري در ادامه با اشاره به مواضع سردار سلیمانی و فرمانده كل سپاه در مقابله با تهديدات و لفاظي هاي ترامپ و از سويي تذکر ۱۸ نماینده مجلس به رییس‌جمهور درباره جلوگیری از اظهارنظرهای غیرمسئولانه مقامات کشوری و لشگری كه نام نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار نيز در بين اين اسامي ديده مي شود، تصريح كرد: توصيه برادرانه من به نماينده محترم مردم پارس آباد و بيله سوار اين است كه قبل از تهيه و امضا طومار، قانون اساسي را مطالعه كرده و مطابق با اصل 150 قانون اساسي كه وظيفه سپاه حفاظت و حراست از دستاوردهاي انقلاب اسلامي مي باشد، عمل كند.

 

وي افزود: تفاوت سپاه با سایر نیروهای نظامی در مأموریت حفظ انقلاب اسلامی برابر با اصل 150 قانون اساسی است که این مأموریت نه تنها در نبرد مسلحانه بلکه در تمامی عرصه‌های ضدانقلاب تعریف شده است.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با بيان اينكه پاسخ محکم سردار سلیمانی به ترامپ حرف دل ملت ایران بود، خاطرنشان كرد: انتظار ما از نماينده محترم پارس آباد و بيله سوار اين است كه عقب گرد نظامي كرده و به جاي امضاء طومار، در راستاي رفع مشكلات و معيشت زندگي مردم در حوزه انتخابيه اش تلاش كند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

جناب آقای شکور پورحسین نماینده محترم مردم شریف شهرستان های پارس آباد و بیله سوار مغان در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم مردم شهرستان های ولایتمدار و حزب الهی پارس آباد مغان و بیله سوار مغان به جهت توسعه شهرستان های مغان و ایجاد کار و اشتغال و رسیدگی به امورات اداری شهرستان در مجلس به شما اعتماد نموده و رای داده اند.جناب آقای پورحسین شما که از خانواده معظم و گرامی شهدا هستید و خوب میدانید اگر سپاه و رزمندگان ارتشی و بسیجی در طول این 40 سال از عمر انقلاب نبوده اند این ملت و کشور به تاراج رفته بودند. شما خوب می دانید که این کشور اسلامی چقدر دشمن دارد که اگر به این کشور تسلط یابند به فرموده حضرت امام خمینی (ره)حتی به گربه های این کشور هم رحم نمی کنند.برادر بزرگوار شما طوماری را امضا می کنید که از مجموع نمایندگان مجلس فقط 18 نفر آن را امضا کرده اند!!!!! آیا در این طومار در رابطه با توسعه مغان.منطقه آزاد تجاری . تاراج کشت و صنعت و هزاران درد و گرفتاری این مردم مغان نیز مطلبی بوده که شماآن را امضا کرده اید؟امروز دشمنان قسم خورده این ملت و کشور دست به دست هم داده اند که با تحریک مزدوران خود که در این کشور اسلامی به مسئولیتی دست یافته اند کاری بکنند که دلسوزان و یاران انقلاب را از کشور جدا کنند و عامل اختلاف باشند شما جزء این مزدوران و آلت دست وطن فروشان نباشید. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برابر قانون اسلامی این کشور دارای مسئولیت و وظایفی است که شما خوب آن را می دانید.سپاه حافظ انقلاب و دستاوردهای انقلاب است و بالطبع اگر در جایی سپاه احساس کند که به این انقلاب آسیبی می رسد قطعا در این مورد ورود خواهد کرد. اگر رشادت چند سپاهی نبود و به مجلس جایی که شما در آنجا در کمال آرامش نشسته بودید وارد می شدند آیا به شما رحم می کردند ؟؟؟؟؟؟؟ هزاران جوان و پاسدار این سپاه پاسداران که برخاسته از خود مردم هستند به جهت مباره با تکفیری هایی که خوب می دانید از چه افکار ضد اسلام و ضد شیعه برخوردار هستند در هزاران کیلومتر دورتر از وظن خود غریبانه و مظلومانه شهید می شوند تا امنیت شما و امثال شما را تامیین کنند و شما طومار عدم دخالت آنان در سیاست را امضا می کنید. جناب آقای پورحسین شما از فرزندان غیور و ریشه دار مغان هستید مردم مغان دوستدار اسلام و کشور خود هستند. مردم مغان نماینده ای می خواهند که در مجلس الان طوفان کند که چرا منطقه مغان منطقه آزاد تجاری نمی شود؟ چرا کشت و صنعت مغان را تاراج کردند؟چرا کشاورزان مغان دارند نابود می شوند؟چرا می خواهند حق آبه مغان از رود ارس را کم کنند؟چرا پول گندم کاران را نمی دهند ؟ و هزاران مشکل دیگر...... از شما برادر بزرگوار خواهش میکنیم که فریب تعدادی نماینده نفوذی دشمن را نخورید و به جای اتلاف وقت خود در این جور برنامه های بی هویت و بی اعتبار به درد مردم حوزه نمایندگی خود رسیدگی فرمایید.

جناب آقای شکور پورحسین نماینده محترم مردم شریف شهرستان های پارس آباد و بیله سوار مغان در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم مردم شهرستان های ولایتمدار و حزب الهی پارس آباد مغان و بیله سوار مغان به جهت توسعه شهرستان های مغان و ایجاد کار و اشتغال و رسیدگی به امورات اداری شهرستان در مجلس به شما اعتماد نموده و رای داده اند.جناب آقای پورحسین شما که از خانواده معظم و گرامی شهدا هستید و خوب میدانید اگر سپاه و رزمندگان ارتشی و بسیجی در طول این 40 سال از عمر انقلاب نبوده اند این ملت و کشور به تاراج رفته بودند. شما خوب می دانید که این کشور اسلامی چقدر دشمن دارد که اگر به این کشور تسلط یابند به فرموده حضرت امام خمینی (ره)حتی به گربه های این کشور هم رحم نمی کنند.برادر بزرگوار شما طوماری را امضا می کنید که از مجموع نمایندگان مجلس فقط 18 نفر آن را امضا کرده اند!!!!! آیا در این طومار در رابطه با توسعه مغان.منطقه آزاد تجاری . تاراج کشت و صنعت و هزاران درد و گرفتاری این مردم مغان نیز مطلبی بوده که شماآن را امضا کرده اید؟امروز دشمنان قسم خورده این ملت و کشور دست به دست هم داده اند که با تحریک مزدوران خود که در این کشور اسلامی به مسئولیتی دست یافته اند کاری بکنند که دلسوزان و یاران انقلاب را از کشور جدا کنند و عامل اختلاف باشند شما جزء این مزدوران و آلت دست وطن فروشان نباشید. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برابر قانون اسلامی این کشور دارای مسئولیت و وظایفی است که شما خوب آن را می دانید.سپاه حافظ انقلاب و دستاوردهای انقلاب است و بالطبع اگر در جایی سپاه احساس کند که به این انقلاب آسیبی می رسد قطعا در این مورد ورود خواهد کرد. اگر رشادت چند سپاهی نبود و به مجلس جایی که شما در آنجا در کمال آرامش نشسته بودید وارد می شدند آیا به شما رحم می کردند ؟؟؟؟؟؟؟ هزاران جوان و پاسدار این سپاه پاسداران که برخاسته از خود مردم هستند به جهت مباره با تکفیری هایی که خوب می دانید از چه افکار ضد اسلام و ضد شیعه برخوردار هستند در هزاران کیلومتر دورتر از وظن خود غریبانه و مظلومانه شهید می شوند تا امنیت شما و امثال شما را تامیین کنند و شما طومار عدم دخالت آنان در سیاست را امضا می کنید. جناب آقای پورحسین شما از فرزندان غیور و ریشه دار مغان هستید مردم مغان دوستدار اسلام و کشور خود هستند. مردم مغان نماینده ای می خواهند که در مجلس الان طوفان کند که چرا منطقه مغان منطقه آزاد تجاری نمی شود؟ چرا کشت و صنعت مغان را تاراج کردند؟چرا کشاورزان مغان دارند نابود می شوند؟چرا می خواهند حق آبه مغان از رود ارس را کم کنند؟چرا پول گندم کاران را نمی دهند ؟ و هزاران مشکل دیگر...... از شما برادر بزرگوار خواهش میکنیم که فریب تعدادی نماینده نفوذی دشمن را نخورید و به جای اتلاف وقت خود در این جور برنامه های بی هویت و بی اعتبار به درد مردم حوزه نمایندگی خود رسیدگی فرمایید. جمعی از رزمندگان و اهالی شهرستان بیله سوار

ما خانواده های شهدا ، ایثارگران و رزمندگان 8هشت سال دفاع مقدس حمایت قاطع خود را ازبیانیه فرمانده محترم و محبوب ناحیه مقاومت بسیج پارس آباد اعلام می داریم.

جناب آقای پور حسین این روش خوبی برای معروف شدن نیست و امیدواریم با پس گرفتن امضا این طومار ننگین خودتان را دوباره احیا کنید

هرکسی رابهرکاری ساختند. جناب سرهنگ نوری: امروزه اقدامات دلسوزانه سپاه بابت خدمات رسانی به مردم برکسی پوشیده نیست وهمچنین وضعیت شهرها وروستاهای سوریه وعراق و...را همه می بینند وهمه با دل وجان معترفند که اگر نبود همرزمان عزیز شما با عنوان مدافع حرم، امروز تهران وپارس آباد و... وضعیتی بسیار بدتر ازحلب ورقه و... داشت. آسایش وامنیت امروزمان مدیون شماست. اگر مردم بابت نابسامانیهابه شما اعتراض میکنند چون شما را ازخودشان میدانندو میدانند که وظیفه قانونی شما براساس اصل150 قانون اساسی نگهبانی از دستاوردهای انقلاب هست و این مردم بابصیرت بزرگترین دستاورد انقلاب است. پس هرعقل سلیمی به شما اجازه میدهد هرجا که احساس کردید دستاوردهای انقلابی که شهدای آن هنوز هم از زیر رمل وخاکهای شلمچه وطلائیه و... بیرون نیامده اند،تهدید میشود از خود واکنش نشان دهید وهزاران واکنش مثبت ونتایج مثبت آن را بارها دیده ایم که آخریش دفاع سردار سلیمانی از اظهارات آقای روحانی درخصوص بستن تنگه هرمز وعقب نشینی آمریکا از موضع خود بود. این نماینده ما عادت کرده هرچی دستش برسه امضا کنه.یک روز طرح سوال از رئیس جمهور ،یک روز انصراف از طرح سوا ل از رئیس جمهور دوباره یک روز طرح سوال از رئیس جمهور و... ومتاسفانه از قبل این امضاها تاکنون چیزی عاید مانشده واین این امضای ایشان هم دراین نامه 18 نفره از نمایندگان که حتی زودتر از علی مطهری! امضا کرده اند از یک حقوقدانی که به قانون واصل 150 آن درموردوظایف سپاه آشنایی دارند بعید بود اما شما به دل نگیرید،این امضا هم درادامه سریال امضایی ایشان بوده وشاید هم نمیدانند چی امضا کرده اند. بنده شهروندی از پارس آباد که همراه مردم بیچاره زیر بار این تورم وگرانی دنده هایم خرد شده وشرمنده خانواده ام هستم به هیچ عنوان به خود اجازه نمیدهم خدمات سپاه را نادیده بگیرم.سپاه وظیفه اش را خوب میداند این نمایندگان هستند که با عکس سلفی با موگرینی و رانت ودعوا سر رفتن به مسکو برای دیدن جام جهانی دراین شرایط کشور وسکوت وعدم عمل به وظایف خود روز به روز برفشار این مردم می افزایید نه سپاه. یادمان نمیرود این سپاه بود که درگرمای 50 درجه خوزستان 24 ساعته کار کرد ومشکل آب خرمشهر وآبادان راحل کرد
ارسال نظر