تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29752
تاریخ انتشار: س, 1397/02/25 - 19:51
دادستان پارس آبادمغان از برخورد دستگاه قضا با روزه خواری در ملا عام و انهدام يك باند نزول خواري در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش آران مغان، سيد عبدالله طباطبايي روز سه شنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر پارس آباد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، از نظر سیاسی، اجتماعی و معنوی بستر بزرگی براي عبوديت و بندگي است كه همه ما باید تلاش کنیم در این ماه پر فضیلت از تمام خوبی ها و فضائل آن برخوردار شویم.

وي با بیان اینکه انجام مراحل امر به معروف و نهی از منکر در آموزه‌های دینی است، از برخورد با روزه خواری در ملاءعام خبر داد و گفت: با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم حفظ حرمت این ماه، به طور جدی با متظاهران به روزه خواری در ملا عام برخورد خواهد شد.

دادستان عمومي و انقلاب پارس آبادمغان با اشاره به اينكه سال گذشته در ماه رمضان شعبه ويژه اي جهت رسيدگي به روزه خواری در ملاءعام تشكيل شده بود، تصريح كرد: امسال هم در این زمینه جلسات مختلفی با قضات برگزار که با کسانی که توسط نیروی انتظامی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شوند، برخورد قاطع صورت گیرد.

طباطبايي افزود: در زمینه پیشگیری از روزه‌ خواری در ملأعام، کار مسئولان و روحانيون به ویژه متولیان فرهنگی همچون اداره تبليغات اسلامي و فرهنگ و ارشاد خطیرتر و مضاعف است که می‌طلبد وظیفه و نقش خود را به نحو احسن انجام دهند.

وي به ضرورت برنامه ریزی برای فضاسازي شهر پارس آباد در آستانه ماه مبارك رمضان اشاره و بيان كرد: در حالی کمتر از دو روز تا شروع ماه مبارک رمضان باقی نمانده، که هنوز خبری از فضاسازی معنوي شهر نیست.

دادستان عمومي و انقلاب پارس آبادمغان در ادامه همچنين از انهدام يك باند نزول خوار در اين شهرستان مرزي خبرداد و گفت: این باند نزول خوار بصورت گسترده در سطح شهرستان پارس آباد فعالیت می کرد كه توسط منابع اطلاعاتي شناسایی و متلاشی شد.

////

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

باید قدر این دادستان شهرمون را بدونیم به خدا کمتر دادستانی همچمون آقا سید بزرگوار روحیه انقلابی و مذهبی داره

ضمن تشکر از آقای دادستان بخاطر احساس مسئولیت و متلاشی کردن باند نزول خور ، من 70 تومن وام مسکن گرفته ام و قرار است 152 میلیون تومن برگردانم . اخیرا بخاطر تاخیر در پرداخت حقوق یک ماه از قسطم به تعویق افتاد مبلغی که به عنوان جریمه تاخیر اعمال شده بود 50 هزار تومن بود در صورتیکه حقوق من تاخیر کرد جریمه ای به آن تعلق نمی گیرد . بهتر است آقای دادستان و آقایان دادستانها باندهای نزول خوار سیستم بانکی کشور را که سراسر رباست جمع کنند . ان الله یمحق الربا
ارسال نظر