///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29722
تاریخ انتشار: چ, 1397/02/19 - 17:00
با معرفی علي اعلايي به عنوان فرماندار جدید پارس آبادمغان، اكبر صمدي فرماندار قبلی این شهرستان راهی فرمانداري مشگين شهر شد.

به گزارش آران مغان، آئین تودیع و معارفه فرماندار پارس آبادمغان امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبيل، مدیرکل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، امام جمعه پارس آباد، نماینده منتخب مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین و شورای اداری پارس آباد، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و تعدادی از خانواده هاي معظم شهدا در سالن اجتماعات فرمانداري پارس آباد برگزار شد.

در این جلسه نواداد معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل با بیان اینکه تا پایان سال جاری 20 هزار شغل جدید در سطح این استان ایجاد و بخش زیادی از مشکل بیکاری در منطقه برطرف می شود، اظهار داشت: منطقه مغان ظرفیت های منحصر بفردی دارد که می توان با ایجاد و یا توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی و استفاده بهینه و مطلوب از امکانات فعلی این منطقه  معضل بیکاری جوانان را حل کرد. 

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان  اینکه نباید به حق آبه مغان از رود ارس تعرض شود ، بر ضرورت تدوین نظام بهره برداری پایاب سد خداآفرین و ساماندهی عشایر محدوده نشین کشت و صنعت های مغان و پارس تاکید کرد.

پورحسین همچنین از قرار گرفتن محورهای مواصلاتی منطقه و راه آهن اردبیل –پارس آباد در ردیف بودجه کشور و همچنین از پیگیری تبدیل اصلاندوز به فرمانداری، ایجاد بندر خشک در اصلاندوز، احداث سد دیکداش بر روی دره رود و اکتشاف نفت مغان خبر داد.

در اين مراسم طی حکمی از سوي استاندار اردبیل، علی اعلایی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پارس آباد معرفی و از زحمات و تلاشهای اكبر صمدی فرماندار سابق اين شهرستان قدردانی شد.

اكبر صمدي 27 ماه به عنوان فرماندار شهرستان پارس آباد فعالیت کرده و اخیرا با حکم استاندار اردبیل به عنوان فرماندار جديد شهرستان مشگين شهر معرفی شد.

گفتي است، آيين معارفه اكبر صمدي به عنوان فرماندار مشگين شهر روز پنج شنبه 20 ارديبهشت با حضور مسئولان استاني و شهرستاني در مشگين شهر برگزار مي شود.

///

////

////

///

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با عرض تبریک .موفق باشین دکتر علایی
ارسال نظر