///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29714
تاریخ انتشار: س, 1397/02/18 - 01:44
علي اعلايي كه سابقه رياست شوراي شهر پارس آباد و شهرداري خلخال را در کارنامه مدیریتی خود دارد به عنوان فرماندار جدید شهرستان پارس آباد معرفی شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، در ماههاي اخير، خبرهای ضد ونقیض زیادی در خصوص تعیین فرماندار جديد شهرستان پارس آباد به گوش می رسيد. تا دلتان هم بخواهد گمانه زنی های مجازي متعددی نیز در این زمینه صورت گرفته بود. اما آنچه که به عنوان یک دغدغه مد نظر بیشتر سیاسیون، رسانه ها و دلسوزان منطقه قرار داشت، این موضوع بود که پست فرمانداري پارس آباد از درجه اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید همسنگ با اهمیت آن، به مراتب انتخاب این پست نیز با حساسیت بالاتری در دستور کار قرار مي گرفت.

آخرین خبرها و رایزنی ها های صورت گرفته برای انتخاب فرمانداري شهرستان پارس آباد، گویای این واقعیت است که از قرار معلوم؛ رایزنی های فشرده ای برای واگذاری این پست مهم به آقای "علي اعلايي" رئيس دور دوم شوراي اسلامي شهر پارس آباد و شهردار اسبق خلخال شده بود.

براساس اخبار دریافتی از منابع موثق، در صورتی که این موضوع به خوبی پیش رفته و مخالف و سنگ اندازي برخي ها در استان و منطقه نباشد، می توان گفت قطع به يقين حكم فرمانداري پارس آبادمغان روز چهارشنبه 19 ارديبهشت ماه به نام علي اعلايي زده خواهد شد تا سكان هدايت اين شهرستان مرزي بعد از اكبر صمدي به يك بومي منطقه سپرده شود.

علي اعلايي متولد 1351 شمسی و اهل روستای فولادلو قوئی بیله سوار است که در 15 سالگی افتخار حضور در جبهه را داشته و جانباز جنگ تحمیلی است.

وي، برادر دو شهید (سردار شهید حسینقلی علایی) و یک جانباز است و در کارنامه مدیریتی و سوابق اجرایی خود، معاونت فرهنگی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامي واحد پارس آباد، منتخب دوره دوم و سوم شوراي اسلامي شهر پارس آباد و رئیس دوره دوم شورای شهر پارس آباد و شهرداري خلخال را دارد.

اعلايي داراي مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی در اقلیم شناسی برنامه ریزی محیطی و دانشجوي دكتري مديريت بازرگاني است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

ای جاااااااااااااااااااااااان. آرزوی موفقیت و سربلندی دارم برای فرزند اصیل مغان, جناب آقای علی اعلایی در پست جدیدشان.

شهر بار دیگر رو به فنا میرود...

تبرىک به دکترعلاىى عزیز

تبریک وآرزوی موفقیت دارم.جناب آقای دکتر علایی یادگار شهدا وجنانباز هشت سال دفاع مقدس

ضمن تبریک به فرزند مغان وارزوی موفقیت برای ایشان در این مسئولیت سنگین ... برای نظر دهنده این سایت دربند 2 واقعا ازصمیم قلب متاسفم که بقول ما آذری زبانها (چای گلممیش چرمانر)آقای محترم این توی که بانظرهای غلط خود شهرستان را تاحالا به فراموشی سپرده ای بازهم برات متاسفام...

اران مغان فقط از اعلایی تمجید می کند در صورتیکه کارنامه ایشان در دوران ریاست شورای شهر پارس اباد کاملا برای مردم پارس اباد مشخص هست!!!!
ارسال نظر