///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29225
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/13 - 18:55
بعد از 6 سال تعطيلي پروازهاي فرودگاه شهرستان پارس آباد، مسافران نخستین پرواز تهران به پارس آباد امروز با استقبال مسئولان در فرودگاه پارس آباد پياده شدند.

به گزارش خبرنگار آران مغان، عصر امروز جمعه با ورود مسافران نخستین پرواز تهران به پارس آباد مغان، فعالیت پروازی این فرودگاه بعد از 6 سال تعطیلی در اين مسیر و برعكس آغاز و به جمع فرودگاه هاي فعال كشور پيوست.

پرواز تهران به پارس آباد و بالعكس در حالي بعد از 6 سال مجددا فعاليت آن از سرگرفته شد كه با استقبال خوب مسافران همراه بود بطوري كه در موقع رفت هواپیمای ايران اير بدون حتي يك صندلي خالي فرودگاه پارس آباد مغان را به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران ترك كرد.

///

پرواز تهران به پارس آباد مغان با اينكه قرار بود ساعت 08:15 دقيقه صبح روز جمعه انجام شود اما به دليل شرايط جوي و مه آلود بودن آسمان فرودگاه پارس آباد با چند ساعت تاخير در ساعت 13:30 در فرودگاه پارس آباد انجام شد كه با وجود اين، مسافران گلايه اي از بابت تاخير پرواز نداشتند.

مسافران پرواز از تهران به پارس آباد و برعكس توسط هواپيماي ATR شركت هواپيمايي هما (ايران اير) با ورود 42 مسافر از تهران به مبدا پارس آباد و خروج با 66 مسافر از مقصد پارس آباد به فرودگاه مهرآباد تهران انجام يافت.

////

از نكات جالب توجه اين پرواز، استقبال مديركل فرودگاههاي استان اردبيل، نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس، نماینده سازمان هواپیمایی هما، فرماندار، جمعي از مسئولان و شهروندان پارس آبادي با اهداي شاخه گل از مسافران بود كه حال و هواي خاصي به فرودگاه پارس آباد مغان داد.

پروازهاي فرودگاه پارس آباد مغان روزهاي دوشنبه و جمعه هر هفته انجام مي شود كه پروازها در روز دوشنبه در ساعت 11 قبل از ظهر از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد پارس آباد انجام و برگشت این پرواز نیز ساعت 13:20 بعد از ظهر از فرودگاه پارس آباد مغان به مقصد تهران انجام مي شود.

///

همچنين پرواز روزهای جمعه نيز در ساعت 08:15 دقیقه صبح از تهران به مقصد پارس آباد انجام و برگشت این پرواز نیز ساعت 10:35 دقيقه صبح از فرودگاه پارس آباد مغان انجام و این پرواز در ساعت 12:15 دقيقه از فرودگاه پارس آباد مغان به مقصد تهران انجام مي شود.

 فرودگاه پارس آباد مغان که یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های ایران است که در سال 1352 تأسیس شد. این فرودگاه در حدفاصل 15 کیلومتری شهر پارس آباد قرار دارد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

ضمن تبریک فعالیت مجدد پرواز روزهای جمعه اکر برای روز شنبه وروز دوشنبه به چهار شنبه تنظیم شود برای انجام کار اداری ومراجعان مفید خواهد شد

این همون هواپیمایی هستش که بعد برجام خریداری شده و شما همش از برجام انتقاد کردین

باسلام و عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر و بازگشایی فرودگاه مغان بر خود لازم دانستم از تمامی مسئولین امر به ویژه از نماینده محترم شهرستان و مدیران سازمان هواپیمایی کشور با راه اندازی این فرودگاه بلحاظ داشتن پتانسیل های فراوان این منطقه و بستری مناسب در امر سرمایه گذاری و همچنین استفاده از متخصصان و اساتید پروازی در دانشگاههای این شهرستان تشکر خود را اعلام نموده و پیشنهادی در خصوص تغییر ایام پروازی در صورت امکان به روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته را درخواست نموده و در صورت امکان هفته ای یکبار پروازی به شهر مشهد مقدس منظور گردد.با تشکر و آرزوی توفیقات روز افزون(نظریان مغان)

آقای شهروند عزیز اگر پرواز روز دوشنبه به چهارشنبه موکول گردد. چون روز پنجشنبه ادارات تهران تعطیل هست عملا" امکانپذیر نیست.ولی پرواز های جمعه که فرادی آن روز شنبه هست برزای کارهای اداری مناسب هست و همچنین پرواز روز دوشنبه هم برای فردای آن روز که سه شنبه و چهارشنبه می افتد باز برای کارهای اداری مناسب هستند. بنابراین تعیین روزهای جمعه و دوشنبه بهترین زمان برای کارهای اداری هست.
ارسال نظر