///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29006
تاریخ انتشار: د, 1396/10/11 - 13:02
قطعی آب شرب شهر در پارس آباد مغان باعث ایجاد مشکلاتی برای شهروندان این شهر ایجاد کرد.

به گزارش آران مغان، آب شهر پارس آباد که از دیشب قطع شده بود گلایه شهروندان پارس آبادی را به دنبال داشته بطوری که تعدادی از شهروندان از این موضوع ابراز گلایه کرده که چرا آبفا شهری خبری در رابطه با قطعی آب در رسانه های محلی اطلاع رسانی نکرده که در مواجه بی آبی مشکلی نداشته باشند.

این اتفاق در حالی است که بیشتر شهروندان تا زمان رفع قطعی آن، آب موردنیاز برای مصارف شخصی خود را از کانالهای آب شهری تهیه کردند.

رئیس آبفا شهری شهرستان پارس آباد لحظاتی پیش در حاشیه بازدید از محل ترکیدگی لوله خط انتقال این شهر در  گفتگو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: در اثر فرسودگی قسمتی از لوله اصلی آب شرب در خیابان شهید بهشتی دچار ترکیدگی شده که عوامل آب و فاضلاب شهری، شهرداری، هلال احمر با تمام تجهیزات از ساعات اولیه شب در حال انجام عملیات رفع ترکیدگی و ترمیم این خط هستند.

محمدی با تاکید بر روند تسریع در رفع ترکیدگی لوله خط انتقال آب پارس آباد گفت: به دنبال این اتفاق پنج تانکر سیار آبرسانی مشغول توزیع آب شرب در سطح شهر و مراکز درمانی بیمارستان‌ها هستند و تا عصر امروز آب شرب شهر برقرار خواهد شد.

به دنبال این اتفاق، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: امروز ۱۱ دی ماه در پارس آباد مقطع پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت بعد از ظهر به علت قطعی آب شهرستان تعطیل می باشد.

گفتني است، تركيدگي لوله آب شرب پارس آباد بعد از تلاش هاي چندين ساعته اعضاي مديريت بحران حوالي ساعت 17 عصر رفع و آب بيشتر اهالي وصل شد.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

 

دیدگاه‌ها

از مراحل انجام کار گزارش تهیه بکنید زندگی مردم فلج شده

ِسلام ضمن تشکرازتعویض لوله پوسیده ورفع ایرادخط اصلی اب شهری.ای کاش اداره اب شهرستان درداخل شهراطلاع رسانی بیشتری می کردند.ازمسولان استانی اب وفاضلاب درخواست داریم بودجه اضافی پرداخت کنندتالوله های فرسوده شهرپارس ابادتعویض شود.به شهرداری محترم هم توسعه می کنم حتما جای تخریب لوله راخوب ترمیم کندتا ماشینهای که ازان محل عبورمی کنندخسارت وادرنشود
ارسال نظر