///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28228
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/16 - 23:14
با 4 راي موافق، 2 راي مخالف و يك غايب شورا؛
"رحمت انوری آذر" بيست و سومين شهردار پارس آباد شد
رحمت انوری آذر با رأی اعضای شورای شهر پارس آباد به عنوان بيست و سومين شهردار این شهر انتخاب و عهده دار سکان مدیریت شهر پارس آباد شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، پس از کش و قوس های فراوان عصر پنج شنبه، شورای شهر پارس آباد مغان، رحمت انوری آذر را به سمت شهردار اين شهر انتخاب کردند.

 

بر همین اساس انوري آذر که سابقه شهرداري مشكين شهر را در کارنامه خود دارد و از گزینه های اصلی شورا برای تصدی شهرداری بود با کسب 4 رأی از 7 رأی اعضاي شوراي شهر پارس آباد موفق شد بر کرسی دومين شهر پرجمعيت استان اردبيل تکیه بزند.

 

رحمت انوری آذر متولد 1350 از مشكين شهر داراي مدرك تحصيلي ليسانس عمران است كه در سوابق كاري او، دبیر دبیرستان های مشگین شهر، عضو سازمان نظام مهندسی ایران، شهردار مشگین شهر، عضو هیات مدیره شهر اندیشه تهران و مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مشکین شهر به چشم مي خورد.

 

رحيم بيرامزاده کاندیدای دیگر کرسی شهرداری پارس آباد نیز با دو رای موفق نشد بر این کرسی تکیه بزند.

 

پارس آباد مغان از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون 23 شهردار به خود دیده است که هریک از این شهرداران سرنوشت خاص خود را داشته‌اند.
 

بر این اساس، همزمان با آغاز فعالیت شورای دوره پنجم در سراسر کشور، شورای شهر پارس آباد در اولین گام اعضای هیئت رئیسه خود را برای یکسال انتخاب کردند که بر اساس این گزارش خانش عيوض زاده به عنوان رئیس شورا، محمدرضا شيرپور نائب رئیس، بهروز عبداللهي خزانه دار، پویا مجرد منشی شورا و نماینده شورا در شورای شهرستان و هوشنگ نوروزي، ساسان ورزند و كريم سربلند نيز عضو شورا انتخاب شدند.

 

شواهد حکایت از این دارد که شکافی بین اعضای شورا محسوس می باشد به طوری که ۲ دستگی در بين شوراي شهر پارس آباد با وجود مخالفت دو عضو شورا و يك غايب آن در انتخاب شهردار كه با راي 4 شوراي ديگر انتخاب شد، مشهود است.

 

بايد منتظر ماند ديد كه آیا ماجرای انتخاب شهردار جديد پارس آباد موجب خواهد شد که شکافی عمیق بین اعضای شورا رخ دهد یا خیر؟

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

یعنی تو این شهر درمونده یک نفر لیسانس عمران یافت نمی شد. وای عجبا چ سعادتی. که دکتر رو برکنار میکنیم و کار رو می سپاریم به یک لیسانس

بنده بعنوان شهروند از مدیریت پر تلاش آران مغان درخواست داریم اسم شورای غایب را بگویید آیا ایشان عذر موجه دارند در انتخاب سرنوشت شهر غایب هستند یا از روی اعتراض به انتخاب غایب هستند مردم باید بدانند به کسی که رای داده جقدر به سرنوشت این منطقه ارزش میدهند خیلی دیرنشده شعارهاتو دیوار هست هر روز به شما نگاه میکنند

سلام دوستان عزیز حال که به شوراها رای دادیم و باید به گزینه شورا نیز احترام بگذاریم. ضمنابومی گرایی شرط کافی نیست. امروزه در اکثر کشورهای های بزرگ دنیا ایرانیانی در عرصه کار و تلاش وجود دارند که بخاطر اندیشه و علوم خودشان بر این مسند گمارده شده اند. امروزه وقتی یک ایرانی با رتبه علمی برتر از دانشگاه های بزرگ فارغ التحصیل میشوند از همین کشورهای صنعتی و پیشرو برای جذب همین نخبه سرمایه های خود را بکار میگیرند و در آنجا کسی نمیپرسد آیا این شخص ایرانی هست؟ بومی هست؟ فلان طایفه ای است و....! برای شهردار جدید آرزوی توفیق دارم

مهندس انوری آذر سابقه درخشانی در دوران تصدی شهرداری مشگین شهر دارد امید است که پارس آباد را مثل مشگین شهر از این رو به اون رو کند . انشاءالله در آینده نه چندان دور شاهد پیشرفت شهرمان خواهیم بود.

باسلام ازاعضای محترم شورای شهر پارس آبادمغان بعنوان شهروند درخواست می نمایم برابر فراخوانی عمومی انجام گرفته لیست افرادو مدارک و رشته تحصیلی گزینه های برای تصدی مسند شهرداری علام آماده گی نموده بودند.برای مشاهده به عموم علام نمایند.جمعی از شهروندان شهر پارس آباد

با سلام امیدوارم این نظر من متشر بشود. لازم به توضیح است که پارسآباد دومین شهر استان ادربدیل میباشد، و افراد زیادی هم در شهرداری این شهر وجود دارند که پتانسیل شهردار بودن رو هم دارا هستند. و شهرداری این شهر افرادی را برای شهرستان های مجاور به عنوان شهردار معرفی کرده است که انصافا افراد با قابلیت بالا و لایق هم بودند. من لازم میدانم که این افراد را معرفی کنم تا مخاطبان این سایت بزرگ هم در جریان باشند. آقای عباس زاده کارمند شهرداری پارسآباد با هفت سال سابقه ی شهردار در تازهکند اونگوت و چندین ماه سرپرست شهردار پارس آباد. آقای دشتی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران، یک سال اندی شهردار جعفر آباد و و ماها سرپرست شهرداری پارسآباد بودند. آقای کریمی حدود یک سال شهرداری بیلسوار با مدرک کارشناسی ارشد و چندین ماه سرپرست شهرداری پارس آباد مغان و هفت سال معاون شهردار بودند. آقای بایرام زاده دو سال سرپرست و شهردار پارسآباد با مدرک ارشد که بهترین شهردار شهر پارسآباد بودند. لازم به توضیح است که طبق گفته ی رئیس شورای شهرستان پارس آباد آقای بیرام زاده فردی کارآمد و صادق هستند ولی به گفته ی رئیس شورای محترم چون گفتند که مناگر از آقای بایرامزاده همایت بکنم منو کنار مزارند. به همین دلیل بنده نمیتوانم از ایشان حمایت لازم را بکنم. آقای شهرام آقاخانی دارای مدرک کارشناسی ارشد و برادر سه شهید، که یکی از آنها سردار شهید آقاخانی میباشد. آقای آقا خانی در آسلاندوز ده ماه سرپرست شهردار بودند و الآن هم که کارمند شهرداری پارسآبادن . آقای اهمد مولایی دارای مدرک کارشناسی ارشد که عضو خانواده ی شهدا میباشد و همین الآنش هم سرپرست شهرداری پارس آبادند که لیاقت و توانایی شهردار ششدن را دارا هستند. با این همه نیرو و پتانسیل در خود شهرداری پارسآباد وجود دارد، سآیا منطقی و انصاف و شاسیته است که کسیری بع عونان شهردار انتخاب کنن که چندین سال پیش در مشگین شهر شهردار بوده که مدت کوتاهی هم بوده، و به گفته ی بعضی با استیزاه از شهرداری مشگین شهر نار گذاشته شده بود. جالب است بدانید که مسعولیت فعلی ایشان مدیریت هتل در مشگین شهر و مسعول حمایت از زندانیان مشگین شهر هست. خال از مردم و امام جمعه ی محترم که نماینده ی رهبر محسوب میشوند و از فرماندار محترم شهر پارس آباد مغان انتظار میرود قضاوت عادلانه ای داشته باشند.

واقعا متاسفم برای شورای شهر قطعا به سرانجام نخواهند رسید

چطوریه تو انتخاب نماینده میگیم نماینده نباید زنجانی باشه حتما باید مغانی باشه ولی تو انتخاب شهردار که خیلی خیلی هم مهمه یه مشکین شهری رو شهردار میکنیم ضمنا همین آقایون شوراها (4 نفر موافق) دم از تعصب همشهری تو انتخابات نمایندگی میزدن حالا یکی به اینا بگه پس چی شد اون همه هیاهو

مجمع متخصیین مشگین شهر انتخاب بجا و شایسته جناب آقای مهندس رحمت انوری راکه فردی کارآمد و روشنفکر می باشدبه هموطنان عزیز شهرستان خونگرم پارس آباد تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی موفقیت وتوسعه ورشد روز افزون مسئلت می نماید. شاهپور پارسا مسئول مجمع متخصیین مشگین شهر

در پاسخ ب جناب مومنی اینو عرض کنم ک کشورهای بزرگ بر حسب تز و مقالات و کارهای ک باعث شدن فرد بعنوان نخبه قلمداد بشه در مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی خودبورسیه وبعداز احراز صلاحیت های لازم به کارگرفته میشن که این موضوع ربطی به شهرداری پارس آباد نداره دوم اینکه در فراخوان از افراد کارشناسی ارشد و دکترا نوشتن بودن ک رزومه بدن درصورتیکه در اخر کار اصلا اینگونه نبوده. سوم اینکه شهردار هم باید تحصیلات عالیه داشته باشه هم کاردان.تو همین پارس آباد زیادن اینجور اشخاص؛ یکم بصیرت باز میخواد و عدالت.من بااین انتخاب موافق نیستم چرا که کنار گذاشتن دکترسربلند اشتباه بود و بدتر از آن کنار گذاشتن اقای ملایی چرا که هیچکدوم اینا کوتاهی خاص یا فساد مالی و اخلاقی نداشتن که کنار گذاشته شدن.

با سلام شوارهای محترم مگر در شهرپارس آباد یک نفر نبود از شهر ستان شهردار انتخاب میشه

ساخت پل روگذر مشکین شهر هم که با صرف هزینه ی هنگفت تخریب گردید نیز جزو کارنامه ی ایشان میباشد. برای شهروندان پارس آباد مغان متاسف شدم.

مگر در فراخوان شهرداری 2 نفر مدارک داده بودند ؟ که رای گیری بین دو نفر انجام شده؟

از منطقه هم شهردار بود جارو زد و کلی بدهی بارگذاشت؟ افراد غیربومی دلسوز ترند. تبریک میگم
ارسال نظر