///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28271
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/23 - 09:47
تعدادی از شهروندان پارس آبادی با در دست داشتن اسامی عزیزان جانباخته در جاده مغان (جاده مرگ) خواستار توجه ویژه وزیر راه به این جاده شدند.

به گزارش آران مغان، تعدادی از شهروندان پارس آبادی با در دست داشتن اسامی عزیزان جانباخته در جاده مغان (جاده مرگ) خواستار توجه ویژه آخوندي وزیر راه و شهرسازي به این جاده شدند.

اين ككمپين مردمي به دنبال سفر عباس آخوندی به همراه هیات همراه برای بازدید و بهره برداری از برخی پروژه‌های راهسازی به استان اردبيل راه اندازي شده است و در حالي كه بازدید از پروژه های محلات هدف بازآفرینی در شهر اردبیل، قطعه سوم راه آهن، باند دوم بزرگراه اردبیل - مشگین شهر، محور رضی - امیرکندی، محور خلخال - اسالم و بیمارستان در دست احداث پارس آباد از برنامه‌های کاری وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان اردبیل است و در پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي نيز اين برنامه ها اطلاع رساني شده است، يك منبع آگاه از كنسل شدن سفر آقاي وزير به شهرستان پارس آباد خبر داد.

در صورت صحت اين موضوع، بايد منتظر تير انتقادات مردم و خبرنگاران به سمت وزير راه و شهرسازي و همچنين مسوولان استان اردبيل و نماينده مردم اين منطقه در مجلس شوراي اسلامي بود.

گفتني است، جاده پارس آباد - اردبيل يكي از خطرناك ترين و در عين حال پرحادثه خيزترين راههاي مواصلاتي استان و كشور است كه خانواده هاي زيادي را در غم از دست دادن عزيزانشان داغدار مي كند.

 

///

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

در اطراف ارباب کندی در جاده اردبیل مشکین شهر ملاحظه می کنید تعداد بیش از 25پل بتونی بزرگ برای 5 یا 6 کیلومتر جاده ساخته شده این پلها خیلی هزینه بردار است ولی جاده پارس اباد هیچ پلی نیاز ندارد می توانند جاده را خیلی عریض بسازند و هزینه اش خیلی کمتر از جاده مشکین به اردبیل است ما هرروز در جاده های مغان شاهد تصادف و تلفات هستیم .

با سلام به خدمت وزیر شجاع دولت تدبیرو امید بنده یک شهروند مغانی هستم اگر روزی خبر برسد یک نفر داعشی در منطقه مغان مظلوم وجوددارد یا وارد شده است ممکن است نیروهای امنیتی تک تک خانوادهارا جستجو کنند تا به سر نخی برسند.بایداز این نیروهاتشکر کرد که امنیت کشور و منطقه این قدر مهم است اما سوال من از وزیر این هست آیا شما به تلوزیون یا شبکهای مجازی نگاه نمیکنید که جادهای مغان بیشتر از داعش قربانی میگیرند منطقه مغان کوهستانی نیست کارش آنقدر سخت نیست اینجا هم از ایران عزیز هست ما غریبه نیستیم بنده 38 سال از عمرم گذشته هر سال میگند جاده پارساباد هم درست میشود آقای وزیر شاید درست کردن جاده سخت باشد جاده نخواستیم لطفا یک دفعه دل روی چگر بزار با پرایدنه اما با پژوه از اردبیل به پارساباد بیا ببین چند دفعه تو جاده اون دنیارا ازنزدیک مشاهده میکنی اگر سالم به پارساباد رسیدین بگین به چند نفر مجبورالعنت خواندین ویا صلوات فرستادین اقای وزیر اگر مردم منطقه برای شما مهم نیست فکر کنم اقتصاد منطقه برای بالا نشین ها مهم است در صورت امکان دستور دهید اطراف جاده مغان به اردبیل راخط کشی کنند تا کمتر شاخ به شاخ داشته باشیم امیدوارم مدیریت آران مغان چاپ کند
ارسال نظر