///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28187
تاریخ انتشار: ي, 1396/06/12 - 09:31
ترقه بازي شبانه كار دست داماد داد
داماد پارس آبادی در شب عروسی روانه بازداشت شد
دادستان شهرستان پارس آباد از بازداشت داماد و پدر داماد بخاطر سلب آسایش مردم در اين شهر خبر داد.

سید عبدالله طباطبایی در اين باره به خبرنگار آران مغان گفت: طی گزارشات مردمی که در مراسم جشن عروسی ديشب که با صدای ترقه مهیب همراه بود، داماد و پدر داماد این عروسی با حکم دادستان شهرستان پارس آباد بازداشت شدند.

وی اظهار داشت: علت بازداشت این افراد به دلیل مزاحمت برای آسایش مردم بوده که در پاسی از شب مزاحم وقت خواب و استراحت مردم بودند.

طباطبایی با اشاره به مواد ۶۱۸ و ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، افزود: ارتکاب اعمال و رفتارهای غیرقانونی و غیراخلاقی و ارتکاب هر نوع فعل حرام در انظار عمومی به لحاظ جریحه دار کردن عفت عمومی جرم محسوب شده و با مرتکبان مطابق قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد.

دادستان پارس اباد با اشاره به حقوق شهروندی تاکید کرد: با افرادی که موجب سلب آسایش عمومی می شوند، با قاطعیت برخورد قانونی خواهد شد.

گفته می شود شب گذشته در این مراسم عروسی از مواد محترفه ای استفاده شده که باعث سلب آسایش و آشفتگی عده ای از مردم شهر را به دنبال داشته است.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

کارتان عالی است ولی ای کاش عوامل نیروی انتظامی با سایر افراد که با مانور دادن با خودرو و بخش موسیقی با قویثرین باندهای موجود و فروشندگان مشروبات الکی و مواد مخدر و صنعتی در ملع عام و حتی مءمورین اطرف پارک ها بخصوص پارس ارس روبروی بازداشتگاه و ارازل و اوباش که جلو چشم مامورین حاظر در پارک و بازداشت گاه با عربده کشی و دادن فوش وبد و بیرا با صدای بلند و چاقوکشی در حال هوشیاری و مستی روزگار مردم را سیاه کرده اند نیزخودی نشان دهند و اقدام حداقل هشداری در این زمینه داشته باشند. انشاالله مخاطب من دادستان محترم است که اگر وقت داشته باشند در بین ساعت 11 تا یک صبح سر زده به پارک ها بخصوص پارک ارس تشریف بیاورند خود با چشم خود صحنه ها را مشاهده نمایند

واقعا بهتون خدا قوت میگم انشالله همیشه پایدار باشین از قدیم گفتن تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو نر

با سلام و تشکر از دادستانی محترم شهرستان که به یاد سلب اسایش مردم عزیز هستند خیلی عالی .

حق رئیس فرهنگ ارشاد اسلامی است که باید بازداشت شود چون ایشان پراونه مجوز اورکست را تایید نموده اگر اورکسترها تا ساعت 11 شب بساط خود را جمع کنند مجلس عروسی خودبخود خاتمه می یابد. چون اینها مجلس را طولانی می کنند کار به اینجاها می کشد.
ارسال نظر