///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26304
تاریخ انتشار: ش, 1395/10/18 - 00:42
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: به عنوان نماینده دولت اعتقادم بر این است که نباید مخالفان و منتفدان فکری دولت را محکوم کنیم چرا که نقد و انتقاد سازنده و تضارب آرا سبب رشد و پویایی جامعه می شود.

به گزارش آران مغان، ناصر نصیری عصر روز جمعه در نشستی با فعالان سیاسی شهرستان پارس آباد مغان اظهار داشت: توسعه و تقویت همکاری ها و ارتباط بین دو کشور ایران و آذربایجان، تاثیر مهم و به سزایی در پیشرفت و ترقی استان اردبیل و منطقه مغان دارد.

وی گفت: ارتقای سطح روابط و مراودات با کشورهای مختلف دنیا به وِیژه کشورهای همسایه از سیاست های مهم خارجی دولت یازدهم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با اشاره به اهمیت امضای پروتکل و تفاهم نامه اتصال خط آهن جمهوری آذربایجان به استان اردبیل، افزود: این که شبکه ریلی آذربایجان از کدام نقطه به راه آهن استان وصل شود برایمان مهم نیست و نظر طرف آذری نیز در مکان یابی و اجرای این طرح موثر است.

نصيري گفت: تحقق این طرح باعث رشد و بالندگی شتابان منطقه، افزایش درآمد، رفاه و آسایش مردم و تقویت روابط دو کشور مسلمان ایران و آذربایجان خواهد بود.

وی بيان کرد: به عنوان نماینده دولت اعتقادم بر این است که نباید مخالفان و منتفدان فکری دولت را محکوم و اذیت کنیم چرا که نقد و انتقاد سازنده و تضارب آرا سبب رشد و پویایی جامعه می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با بیان اینکه اگر منتقد و مخالف نباشد فساد جامعه را فرا می گیرد، گفت: اگر در جامعه ای منتقد نباشد و تملق و چاپلوسی در آن حاکم شود طبیعی است انواع فساد دامن گیر چنین جامعه ای خواهد شد.

نصيري با بیان اینکه برخی انتقادها و مخالفت ها نباید ما را عصبانی و وادار به برخورد خشن کند، تصريح كرد: باید با سعه صدر و احترام به نظرات افراد منتقد، فضا را برای فعالیت مخالفان و منتقدان فراهم کنیم.

وي ادامه داد: مردم، آحاد مختلف جامعه اعم از موافقان و مخالفان دولت و اقلیت های دینی را شامل می شود و دولت وظیفه خدمت رسانی به همه مردم را دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با بیان اینکه دولت دکتر روحانی با درایت و تدبیر، درصدد ایجاد امید و نشاط در جامعه است، گفت: دولت طرح ها و برنامه ی خوبی برای رفع مشکلات جامعه و پیشرفت و تحول کشور در دست اجرا دارد.

نصيري با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، خاطرنشان کرد: انتخابات پیش رو از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار است و ما برای برگزاری یک انتخابات آبرومند، سالم و پرشور و شعور از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

سلام علیکم جناب آقای مهندس نصیری معاون سیاسی استاندار اردبیل واقعا تشکر میکنم از زحمات جنابعالی.

عجب
ارسال نظر