نمایش 1 - 10 از 261
يادداشت/
رضا اميرپور

مصادره کردن عملکرد دستگاهها و پروژه ها خصوصا درسطوح ملی و منطقه ای میان سیاسان در سالهای اخیر به امری عادی و شایع بدل شده است.

يادداشت/
سليمان عليزاده

به دست خودمان، ایران را بسوی باتلاق اقتصادی می کشیم، سوار بر تورم افسار گسیخته، چهار نعل می تازیم! با این کار، مُهر تایید بر عملکرد گرانفروش ها می زنیم، آنها را تشویق می نماییم که هرچقدر شما گران تر بفروشید!

یادداشت کوتاه؛
یعقوب نعمت الهی

آیا بهتر نمیبینید بجای تنش در این مقوله، مقامات استانی هماهنگ و همسو با هم در جهت صلاحِ مردم استان حرکت نمایند؟

سد معبر، کلاف سردرگم مدیریت شهری پارس آباد؛
مرتضي بري

آنچه در ادامه مشاهده مي كنيد، یک درخواست ساده مردمیست که با توجه به عدم توجه به آن از سوی شهرداری پارس آباد موجب شده است که مردم با ارسال نامه اي به دادستان شهرستان پارس آباد، یک خواسته بحق و ساده را مطالبه کنند.

کشت و صنعت مغان با وجود پیشرفت در سال‌های اخیر همچنان با تنگنا و مشکلات عدیده‌ای مواجه است که رفع آنها و تدوین یک برنامه راهبردی می‌تواند رونق آن را در آینده تسریع بخشد.

يادداشت/ جمشيد كريمي
جمشيد كريمي

صحبت از فروش یک کارگاه یا یک کارخانه یک یا صد هکتاری نیست، قرار است بنگاه عظيمي از شركت كشت و صنعت مغان كه بخش عمده ای از منطقه مغان بفروش برسد.

یادداشت خبرنگار؛
نادر پرستار

رفع مشکلات طرح‌های در دست اجرای وزارت نیرو در سطح استان اردبیل و تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های فاضلاب شهری و بخصوص فاضلاب شهر نیر از انتظارات به حق مردم استان از مسئولین و وزارت نیرو است.

علي رضا ارژنگي

اگر به مردمان این اهالی اهمیت میدادید که اصلا ندادید! از اوضاع و احوال و مشکلات طاقت فرسای کمبود ماده حیاتی آب زراعی و آب آشامیدنی بویژه در مناطق اهالی شریف و زحمتکش عشایر این خطه از میهن اسلامی مان باخبر می شدید! صد افسوس که نشدید.

سليمان عليزاده

اگر نگاهی تیزبینانه به ارسال کنندگان پیام های تسلیت داشته باشیم، قریب به اتفاق افرادی هستند که در ادوار ماضی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، کاندیداهای انتخابات شورای شهر و روستا بوده اند یا برای آینده این قصد را در سر می پرورانند.

مرتضی بری

به دنبال گرمای شدید هوا و بالا رفتن میزان برق مصرفی، طی روزهای اخیر شاهد خاموشی برق در برخی شهرهای شمالی استان اردبیل از جمله پارس آبادمغان بودیم که این امر باعث کلافه شدن اهالی این منطقه شده است.

صفحه‌ها