نمایش 1 - 10 از 211
يادداشت/ فرهاد فولادي
فرهاد فولادي

اگر بنا بود که كشت و صنعت مغان فروخته شود چرا رژه های آنچنانی و ژست های دوربین پسند را از مسئولان امر در رابطه با خرید های میلیاردی اخیر شرکت شاهد بودیم. چرا تناقضات رفتاری بین مسئولان استانی در این امر زیاد است

یادداشت/
مهین روح‌نواز

امیداوریم نمایندگان استان در رفتار خود در مواجهه با پیگیری رسانه‌های استانی و محلی تجدیدنظر کرده و موجب نشوند تا فاصله‌شان با مردم بیشتر شده و مردم از آنان رنجیده خاطر شوند.

 

يادداشت/ علي پناهي؛
علي پناهي

قتل دختربچه معصوم مغان (آتنا اصلانی) چنان ضربه ای بر پیکره وجدان بشریت وارد كرد که قلب هر انسان صاحب وجدان را شدیداً به درد آورد و به لحاظ اهمیت، تبدیل به یک موضوع کشوری و حتی جهانی شد.

رضا اميرپور

اگر چه گاهی سخن گفتن و بیان برخی مسائل و مشکلات تکراری و کلیشه ای خوشایند نیست و موجب بی حوصلگی خواننده میشود، لیکن برخی مشکلات هستند تا زمانیکه مرتفع نشده اند حتی به قدمت تاریخ این سرزمین هم که باشند آنقدر باید گفته و شنیده شود تا مجریان و مسئولان را وادار به اجرای آن نماید.

يادداشت/ جعفر فرجي
جعفر فرجي

می خواهم از مردم یک شهری بگویم که دومین شهر پرجمعیت استان اردبيل و بیشتر فاصله را تا مرکز استان دارند اما از نبود یک بیمارستان تخصصی با تجهیزات مناسب محروم است.

يادداشت/ سليمان عليزاده
سليمان عليزاده

آقاي استاندار! مردم مغان تا چه زمانی چشم به آسمان بدوزند و بجای مشاهده هواپیمای مسافربری، شاهد پرواز کلاغهای سیاه باشند! مگر غیر از این است اولین فرودگاه هواپیمایی در شهرستان پارس آباد بود؟

يادداشت/ ميلاد نوري
ميلاد نوري

مغان با وجود داشتن پتانسیل های اقتصادی، کشاورزی و گردشگری فراوان با توجه به شهرهای همجوار از پیشرفت باز مانده و امتیازاتی که در ادوار گذشته برای این منطقه در نظر گرفته شده با بی توجهی مسئولان وقت برای سایر شهرها انتقال یافته است.

يادداشت/ قربانعلي اطعامي
قربانعلي اطعامي

در نمای ساختمان ها خبری از بکارگیری فضای سبز نیست و بسیاری از مردم اطلاعاتی در خصوص زیبا سازی و طراحی فضای سبز ندارند و خلاصه اينكه خبری از خلاقیت انسان ها برای زیبا سازی شهر نیست.

رسول شكري نيا

سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.

 

جعفر فرجي

با وجود رونق گردشگری در اردبيل، اما منطقه مغان با وجود داشتن جاذبه هاي طبيعي و تاريخي، نتوانسته‌ است از ظرفیتی که دارد به خوبی استفاده کند.

صفحه‌ها