نمایش 1 - 10 از 223
يادداشت/ فرهاد فولادي
فرهاد فولادي

بيست و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان امسال بود که گم شدن دختربچه 7 ساله ای به نام آتنا در گروههای تلگرامی منتشر شد.

به بهانه سفر آخوندي به اردبيل؛
سليمان عليزاده

آقاي آخوندي، سکوت و بی تفاوتی و عدم رسیدگی وزارت راه که متولی آن حضرتعالی می باشید، همچون نمکی است بر زخم های داغ دیدگان و بازماندگان این فجایع و هنوز نسخه پیچی پيدا نشده كه ذره ای از دردهای سوزناک و عذاب آور این مردم را بهبود بخشد.

یادداشت/
حسین کوهی زرگر

از مدت ها پیش زمزمه ایجاد منطقه گردشگری و ایجاد اشتغال جوانان ورد زبان مسئولان استانی و شهرستانی بود تا اینکه مسئله واگذاری دریاچه شهرک کشت صنعت مغان به بخش خصوصی مطرح و در روز خبرنگار با مانور برخی مسئولان به همراه عده ای خبرنگار با چند دستگاه قایق این پروژه مثلا افتتاح شد

گزینه‌های جدی برای تصدی‌گری شهرداری اردبیل؛
مصطفي محمدي

با توجه به اتمام موعد مقرر شورای شهر اردبیل برای اعلام کاندیداتوری برای تصدی‌گری شهرداری به نظر می‌رسد شانس جواد زنجانی برای تصاحب این پست به مراتب بیشتر از دیگر گزینه‌ها باشد.

یادداشت/ مهدی فضائلی
مهين فضائلي

جریان بدخیم اصلاحات هرچند همچنان به اصلاح رابطه‌اش با نظام تمایل بسیار دارد اما نتوانسته خود را کاملا" ترمیم کند و برای بازگشت، راه نپیموده‌ای دارد که مهمترین بخش آن ابراز ندامت و عذرخواهی بابت کرده‌هایش در فتنه ۸۸ است.

عبدالله گنجي

امکان پیمودن راههای میانبر رسیدن به قدرت و ثروت به واسطه وابستگی خانوادگی به حاکمان یا راههای ویژه رسیدن به رانت اطلاعاتی در درون حاکمیت را پدیده آقازادگی گویند.

علی حیدری منور

روابط دوجانبه اسرائیل- آذربایجان در طی ماههای اخیر  بر خلاف سفرای سابق اسرائیل در باکو که به خاطر مسائل امنیتی جرات حضور در بین مردم آذربایجان را پیدا نمی کردند، وارد مرحله جدیدی شده است.

افزایش تردیدها نسبت به توان علمی‌مسعود کرباسیان

زندگی و زمانه اخوان کرباسیان  در سیستم مدیریت اقتصادی کشور ما بی‌همتا نیست، بسیارند خانواده‌های که دو یا چند عضو از آنها در مناصب بالای مدیریتی مشغول به کار هستند، آخرین مورد از این سنخ خاندان،عراقچی‌ها بودند.

مسن آزادي

شهرستان مرزی پارس آباد مغان با دارا بودن بیش از 2 هزار هکتار درختان میوه در حالي سالانه افزون بر 10 هزار تن محصول توسط باغداران بخش خصوصی تولید می کند كه با وجود این ظرفیت این شهرستان مرزی از نبود صنایع تبدیلی رنج می برد.
 

سليمان عليزاده

از سود پايين هندوانه و دلال هاي بازار كشاورزي كه بگذريم به مشكلي به مراتب مهم تر از آنها مي رسيم كه اگر چاره اي براي آن نشود مي تواند در آينده به يك چالش جدي در كشور تبديل شود.

صفحه‌ها