تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31000
تاریخ انتشار : چ, 1398/01/21 - 12:13

در خبرها شنیده شد که کاخ سفید به دستور ترامپ سپاه را در لیست سازمان تروریستی قرار دادو بار دیگر مایه تعجب جهانی شد .البته با بحث دهکده جهانی و کدخدایی ترامپ باید منتظر هر اتفاقی بود.

به گزارش آران مغان، در لیست تروریست قرار گرفته شدن سپاه از طرف ترامپ نه از روی نقشه و برنامه ریزی بلکه بیشتر از روی عصبانیت وسردرگمی و تحت فشار قرار گرفته شدن از طرف نتانیاهو است.

آمریکا و رژیم صهیونیستی برای اجرای طرح خود در خاورمیانه با عنوان طرح خاورمیانه جدید، بیشتر از 7 تریلیون دلار سرمایه گذاری کردند و طبق نقشه و طرح، امروز باید شاهد تجزیه کشور لبنان به 8 قسمت،سوریه به سه قسمت، عراق به سه قسمت، ایران به 5 قسمت و حتی عربستان و پاکستان و دیگر کشورهای خاورمیانه از این طرح مستثنی نبودند و در همه این کشورها باید شاهد درگیری بین اقوام و یا داعش یا طالبان بودیم و خروجی آن باید امنیت و آسایش رژیم صهیونیستی در قلب کشورهای اسلامی بود. اما سپاه تمام نقشه های آنها را بر آب کرد و نتیجه کاملا برعکس شد و این نیروهای مقاومت هستند که خود را به مرز رژیم صهیونیستی رسانده اند.

لذا باید به ترامپ حق داد از دست سپاه عصبانی و سردرگم باشد و نداند با وعده های که به نتانیاهو داده است چه بکند. برای همین است گاهی سفارت خود را به بیت المقدس انتقال می دهد و گاهی جولان را به اسرائیل می بخشد و امروز نیز برای خشنودی نتانیاهو و کسب رای برای وی در انتخابات، سپاه را در لیست تروریستی قرار داد که شاید از دردهای نتانیاهو اندکی بکاهد و الا طبق تعریف تروریسم این آمریکا و رژیم صهیونیستی است که باید در لیست کشور تروریستی قرار بگیرند. آمریکایی که متولدش با جنایت علیه سرخپوستان بومی و کشتار وسیع آنان و درست کردن کیسه تنباکو از سینه زن های آنها و سوزاندن سیاه پوستان شروع شده و از 230 سال از عمر آمریکا که می گذرد 210 سال  آن یعنی نزدیک 70درصد عمر این کشور در جنگ و خونریزی و دخالت در کشورهای دیگر گذشته است و کشوری نیست که از تجاوز و دخالتهای امریکا در امان باشد. (آرژانتین 1890 - شیلی 1891 - هائیتی 1891 - ایداهو 1892 - هاوایی 1893 - شیکاکو 1894 - نیکاراگوئه 1894- چین 1894- پاناما 1895 - ....... فیلیپین 1898 - ....... آلبانی1997 - سودان 1998 - افغانستان 1998 - ..........یمن 2000 - مقدونیه 2001- عراق 2003 - ........) و جنایتهای رژیم صهیونیستی نیز که برهمگان آشکار است.

لذا اقدام ترامپ این را نشان می دهد که آمریکا از دست سپاه بسیار عصبانی است و عصبانیت دشمن حاکی از راه درست سپاه می باشد. سپاه همیشه به وظیفه ذاتی خود که دفاع از کشور، ملت و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی است عمل کرده و امروز نیز سپاه و بسیج، نیروی نظامی و انتظامی و تمامی نهادها و اداره جات بدون توجه به اقدامات ترامپ در روزهای سخت کشورمان در کنار هم هستند امروز در کنار تمامی صحنه های اندوهناک حاصل از سیل ویرانگر شاهد حماسه های انسانی از جنس ایرانی هستیم، لذا تا وقتی سپاه و مردم همدیگر را دارند صدها ترامپ نیز راه به جایی نخواهند برد.

افشار تیمورپور

انتهای پیام/

ارسال نظر