تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30838
تاریخ انتشار : ش, 1397/11/27 - 12:14

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن نشان داد که علی رغم وجود مشکلات در زمینه‌های مختلف، مردم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و حال نوبت مسئولان است که حق ملت را ادا کنند.

به گزارش آران مغان، حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن نشان داد که علی رغم وجود مشکلات در زمینه‌های مختلف، مردم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و حال نوبت مسئولان است که حق ملت را ادا کنند.

دیدیم که علی رغم مشکلات اقتصادی و گرانی، مردم حضوری گسترده و چشمگیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان مرزی پارس آباد داشتند.

مردم ما مردمی صبور، همراه و همدل هستند، حال نوبت مسئولان است که با تدبر در راستای رفع مشکلات و کاستی‌ها تلاش کنند و اجازه ندهند که بین مردم و نظام فاصله ایجاد شود زیرا ایجاد و افزایش این فاصله دشواریهایی را به همراه خواهد داشت.

به یقین راهپیمایی پرشکوه و به یادمانی مردم شریف شهرستان مرزی پارس آباد مغان همپای دیگر مناطق مختلف کشور در یوم‌الله ۲۲ بهمن، آن هم در چهل سالگی انقلاب اسلامی معنادار و نمایانگر اوج شعور انقلابی گری این مردمان بزرگ بود.

در شرایطی دشمن در طی ماه های گذشته با رجز خوانی‌های مختلف و جنگ روانی شدید سعی در ناامید کردن مردم داشت اما دست خدا از آستین ملت همیشه در صحنه بلند شد و با خروشی به یاد مادنی پاسخی دندان شکن به آنان داد.

پیام مهم این راهپیمایی به مسئولان این است که مردم به تکلیف خود عمل کردند و با توجه به تمامی سختی‌ها و مشکلات معیشتی در این راهپیمایی شرکت کردند. حال امروز وظیفه شما مسئولان است که به وظایف خود به نحو احسن عمل کنید.

مرتضی بری؛ مدیرمسئول نشریه فریاد ارس

انتهای پیام/

ارسال نظر