تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30515
تاریخ انتشار : د, 1397/09/05 - 12:16

شورای شهر مشگین شهر روز گذشته در اقدامی رحمت انوری آذر را که هم اکنون شهردار پارس آباد می باشد را بعنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کرد.

به گزارش آران مغان، صرف نظر از پشت پرده ارائه دوباره پیشنهاد انتخاب رحمت انوری آذر بعنوان شهردار مشگین شهر از سوی شورای این شهر، باید دید جناب انوری آذر که هم اکنون سکان شهرداری پارس آباد را بر عهده دارد و پیش تر نیز انتخاب خود بعنوان شهرداری مشگین شهر را تکذیب کرده بود، آیا این بار نیز این جسارت را به خرج داده و انتخاب خود بعنوان شهرداری مشگین شهر را تکذیب خواهد کرد، یا واقعا این بار با سکوتش حکم تاییدی بر عمارت شهرداری مشگین شهر خواهد زد؟

اما آنچه در این میان حائز اهمیت است، نقش شورای اسلامی شهر پارس آباد و شفاف سازی در این زمینه است که آیا آنها واقعا موافق این هستند شهردار فعلی پارس آباد بدون دغدغه راهی مشگین شهر شود و یا مخالف رفتن آقای شهردار هستند؟!

هنوز یادمان نرفته که اعضای شورای شهر پارس آباد در همان اوایل برای انتخاب شهردار و نظارت بر مدیریت شهری که مدتها قرار بود یکپارچه شود، هم قسم شدند تا حاشیه ها رو کنار زده و برای شهر و مردمش تلاش کنند.

اما آیا آقایان شورای شهر پارس آباد فکر اینجاش رو هم کرده بودن که میانه راه شهردار فعلی پارس آباد پائیز این شهر تمام نشده، هوس زمستان مشگین شهر کرده و یا اینکه رایزنی هایی برای گرفتن پُستی دیگر کند که در اینصورت تکلیف شهر و شهروندان پارس آباد چه خواهد شد؟!

به هر حال افکار عمومی بی صبرانه منتظر شفاف سازی شورای اسلامی شهر پارس آباد در این زمینه هستند که بالاخره شهردار رفتنی است یا ماندنی؟!

گفتنی است، روز گذشته پنج عضو شورای شهر مشگین شهر در اقدامی رحمت انوری آذر را که هم اکنون شهردار پارس آباد می بشاد را بعنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند که در ادامه رای مثبت و منفی اعضای شورای شهر مشکین شهر که در شبکه های مجازی منتشر شده را مشاهده می کنید.
✅ رحیم فرجی
✅ سمیه زایدی
✅ باقر فرامرزی
✅ ولی حیدر زاده
✅ فریدون محمدی
❌ سعید جیره
❌ سید عسگر عطائی

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد

همشهریان عزیز پارس ابادی پیشنهادمیکنم ازاهالی خودتون به فکرشهردار باشید چراکه جناب انوری چندان هم متخصص هسته ای نیست
ارسال نظر