///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27806
تاریخ انتشار : ش, 1396/04/17 - 16:07
يادداشت/ جعفر فرجي
درد و دلي از جنس مردم يك شهر

می خواهم از مردم یک شهری بگویم که دومین شهر پرجمعیت استان اردبيل و بیشتر فاصله را تا مرکز استان دارند اما از نبود یک بیمارستان تخصصی با تجهیزات مناسب محروم است.

به گزارش آران مغان، می خواهم از مردم یک شهری بگویم که دمای 40 درجه به بالا را تجربه می کنند ولی تعرفه برق مصرفیشان  عادی محاسبه می شود. شهری که دومین شهر پرجمعیت استان و بیشتر فاصله را تا مرکز استان دارند اما از نبود یک بیمارستان تخصصی با تجهیزات مناسب محروم است.

می خواهم از مردم یک شهری بگویم که راههای مواصلاتیشان به دلیل ناایمن و نامناسب بودن به قتلگاه مشهور است.از مردم شهری که کنار یکی از پرآب ترین رودخانه های کشور زندگی می کنند ولی بیشتر ساکنان آن از بی آبی رنج می برند.

از مردم یک شهری بگویم که اولین و قدیمی ترین فرودگاه استان را دارند اما چند ساله به دلیل تعطیلی به بهانه مرمت و بازسازی هنوز ازش بی خبرند. از مردم یک شهری که  منطقه قطب کشاورزی استان و حتی کشور را دارند اما کشاورزانش از بی برنامگی مسٸولانشان رنج می برند.

می خواهم از مردم یک شهری بگویم که شهرشان علیرغم داشتن پتانسیل گردشگری به دلیل نبودن زیر ساخت های لازم از گردشگر یا همان مسافر محروم است.

می خواهم از مردم یک شهری بگویم که منطقه شان از نظر جغرافیایی بهترین موقعیت و امن ترین مرز کشور را با همسایه دارند اما هیچ بهره ای ازش برده نمی شود.

راستی این درد و دل ها چقد برایمان آشناست؟ آری، درست حدس زدید این ها درد و دل یک فرد یا شخص خاصی نیست. این ها فقط گوشه ای از درد و دل های مردم نجیب و مهربان و زحمتکش یک شهر است و ان شهری نیست به جز شهر پارس اباد مغان

آقایان مسٸولی که خود را دلسوز مردم می دانید... میشه بگین دقیقا کجایین؟... دقیقا کجایین؟

جعفرفرجی

انتهاي پيام/

 

 

دیدگاه‌ها

کاش مسولین شهرستان واستان با این حرف بیدار شوند

بیدار که هیچ. باخواندن وشنیدن مسخره هم میکنن

اخرین چاره ما مردم شریف پارساباد جدایی از اردبیل وانتخاب تبریز برای استان خود

بودن كسانيكه ميخواستن بناي جدايي از اردبيل رو با كارهايي شروع كنن اما اين ما مردم قدر نشناس بوديم كه بجاي حمايت از آنها با حرفها و كارهاي نابجا دلسردشان كرديم . از ماست كه برماست
ارسال نظر